Nowy produkt - Nativia Active

Drodzy Klienci,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz produkt Nativia Active.

Jak sugeruje nazwa, skład produktu jest przeznaczony dla psów aktywnych, które potrzebują karmy zawierającej znaczącej ilości energii w bardziej skoncentrowanej formie. Dlatego też w składzie znajduje się również tłuszcz wieprzowy.

Zgodnie z naszymi założeniami, identycznie jak ma to miejsce w składach naszych dotychczasowych produktów, również Nativia Active jest produktem bezzbożowym „grain free- rice only". Oznacza to, że produkt Nativia Active nie zawiera żadnych zbóż, tylko wyłącznie wysokiej jakości, łatwo przyswajalny ryż.

Nativia aktywny zawiera w swoim składzie 81% białka pochodzenia zwierzęcego, którego źródłem są skwarki wołowe, wysokiej jakości suszone mięso wołowe i mączkia rybna. Nieobecność składników drobiowych czyni, że produkt jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy posiadają psy wrażliwe na białko drobiowe.

nativia-active-newsletter-PL

Składniki  funkcjonalne w recepturze produktu:

- L-karnityna  pomaga w transporcie kwasów tłuszczowych (składników tłuszczów) przez ścianę mitochondriów, gdzie następuje proces ich przekształcenie w energię

- Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum Marianum) wspomaga  regenerację komórek wątroby

- Pierwiastki śladowe w postaci chelatów (Cu, Mn, Zn, Se) są łatwiej  przyswajalne przez organizm

- Siarczan chondroityny i glukozamina wspomagają prawidłowe odżywianie stawów