PET FAIR 2014 - ŁÓDŹ

Lodz-2014-150xMiło jest nam poinformować, że w dniach 6 i 7 września 2014 odbyły się organizowane przez zespół Międzynarodowych Targów Łódzkich kolejne Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR 2014, na których mieliśmy możliwość przedstawić produkty NATIVIA dla psów i nowe produkty NATIVIA dla kotów.

Targi Łódzkie PET FAIR cieszyły się ogromnym zainteresowaniem profesjonalistów i entuzjastów zwierząt domowych. Na Targach prezentowane były produkty firm skierowane dla psów, kotów, gryzoni i ptaków . W tym roku Międzynarodowe Targi Łódzkie wspólnie z partnerami przygotowały bogaty program imprez towarzyszących zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Kadra zarządzająca w pet biznesie wzięła udział w najważniejszym spotkaniu branży, czyli II FORUM BRANŻY ZOOLOGICZNEJ, a przedstawiciele sklepów i hurtowni mogli uczestniczyć w szkoleniach z zakresu zarządzenia firmą.

Na miłośników zwierzaków czekał bogaty program imprez towarzyszących, m.in. wystawy rasowych świnek, myszek, pokazy rasowych psów i kotów, wystawa roślin mięsożernych, pokazy psiej mody, prezentacja ptaków egzotycznych, czy mini Dog Orient.

Nowatorskie produkty NATIVIA cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Lodz-2-600x

Poniżej załączamy fragment podziękowań jakie otrzymała nasza Firma od organizatora targów w Łodzi:

„Szanowni Państwo,
W imieniu zespołu Międzynarodowych Targów Łódzkich pragniemy serdecznie podziękować za udział w XIV Międzynarodowych Targach Zoologicznych PET FAIR 2014.
Obecność Państwa firmy w istotnym stopniu przyczyniła się do sukcesu imprezy i podniesienia jej rangi. Spływające do naszej firmy przychylne opinie, zarówno ze strony branży jak i przedstawicieli władzy i mediów, są rezultatem Państwa profesjonalizmu i doskonałej obsługi klienta na fachowo przygotowanych stoiskach targowych i ekspozycjach. Mamy nadzieję, że udział w PET FAIR zaowocował nowymi kontaktami biznesowymi, których rezultatem będą intratne kontrakty, a współpraca ze spółką Międzynarodowe Targi Łódzkie będzie się rozwijała przy kolejnych edycjach imprezy. Dzięki Państwa zaangażowaniu targi PET FAIR stają się coraz bardziej rozpoznawalną marką w ogólnopolskim kalendarzu targowym."

Dla osób , które nie mogły być obecna na targach udostępniamy kilka zdjęć z PET FAIR 2014.