ZOO-BOTANICA - Wroclaw

zoo-botanica-150xW dniach 13, 14 i 15 września w Hali Stulecia odbyła się kolejna Edycja Targów i Wystawy Zoologiczno-Botanicznej we Wrocławiu. Od wielu lat Zoo-Botanica posiada wielu swoich entuzjastów, podobnie było w roku biężącym. Tematyka Targów obejmowała wystawy zwierząt, produkty dla psów i kotów, fretek i gryzoni, terrarystykę, akwarystykę czy zagadnienia dotyczące ptaków.

Targi były okazją do spotkań profesjonalistów i hobbystów, były również okazją do zaprezentowania nowych produktów.

Na targach prezentowała sie również NATIVIA ze swoimi nowatorskimi produktami dla psów i kotów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Szczególnie doceniane były walory naszych produktów przez hodowców psów i kotów oraz osoby zaangażowane w branży produkcji karm jak i osoby prowadzące sprzedaż detaliczną i hurtową.

Produkty Nativia dla psów są dostępne w Polsce poprzez Firmę WOLTA PRO Tadeusz Wolski,wyłącznego dystrybutora marki NATIVIA w Polsce. Już niebawem nasza oferta produktowa wzbogaci się również o karmy dla kotów.

Wiele miłych słów, które usłyszeliśmy w trakcie trwania targów czyni , że praca którą poświęciliśmy na opracowanie nowoczesnych receptur przynosi wielkie zadowolenie dla ich twórców a dla Państwa czworonożnych pupili dostarczamy naturalną karmę nieobciążającą ich organizmu.

zoo-botanica-600x

Dystrybutor w Polsce - WOLTA PRO - Lek. wet. Tadeusz Wolski

Więcej zdjęć na facebooku Nativia s.r.o.